O nás

O nás

Zdravý životný štýl, spojený s redukciou hmotnosti sa stáva pre niektorých ľudí celoživotnou snahou. Schudnúť rýchlo a zdravo je při tom jednoduchšie, než si myslíte. Náš nový výživový program VITADU® je kompletne navrhnutý ako programom redukcie Vašej hmotnosti. Pre Vás sú pripravený poradcovia vo Výživových ambulanciách a centrách, ktorý Vám okrem cenných rád ohľadom stravovania poskytnú aj motiváciu a podporu. Nezabúdajte, že sme tu pre Vás a našim poslaním je urobiť Vás zdravšími a šťastnejšími. Diétny program VITADU® pomáha na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku a Chorvátsku množstvu ľudí splniť si svoj sen — tak prečo nie aj Vám!

Výživový program VITADU®

Výsledky našich klientov sú naša radost a hovoria za všetko. Pri dodržiavaní výživového programu VITADU® všetci naši klienti zredukovali svoje nadbytočné kilá, niektorí aj viac ako 30kg. Zdravotný stav našich klientov a pacientov sa výrazne zlepšuje, znižujú, alebo dokonca vyraďujú na odporúčanie svojich odborných lekarov dlhodobo užívané lieky na vysoký krvný tlak, cholesterol, cukrovku.

Redukciu svojej hmotnosti so spokojnosťou už podstúpilo mnoho klientov, vrátane pacientov, ktorí dostali odporúčanie od svojho odborného lekára. Pri dodržaní výživového programu VITADU® je úspešnosť redukcie telesnej hmotnosti a následné zlepšenie zdravotného stavu 100%-ná. Podrobný rozpis a individuálny diétny program klient dostáva vždy pri osobnej konzultácii. Ten je šitý priamo na mieru (na základe jeho telesných parametrov, zdravotného stavu, potreby redukcie hmotnosti, chuťových potrieb atď.).

Prvá konzultácia u nás trvá cca hodinu. Na pravidelné konzultácie a kontroly chodí klient vždy po dohode s diétnym/výživovým poradcom, cca každých 14 dní.

Tešíme sa na Vás v našich Výživových ambulanciách a centrách VITADU®

Jedlo na mieru - VITADU®

Pri našom redukčnom programe VITADU® obdržíte nielen kompletný jedálny lístok šitý každému na mieru, podľa potreby Vášho metabolizmu, ale aj mnohé recepty na prípravu chutných jedál, pri ktorých sa chudne. Máte však aj možnosť ochutnať vynikajúce bielkovinové jedlá VITADU® s nízkym kalorickým obsahom a zloženim. Ako to je s Vašim metabolizmom a ako to vlastne pri redukcii telesnej hmotnosti funguje, máte možnosť sa dozvedieť v rámci bezplatných pribežných konzultácii u svojich výživových poradcov. A nielen to. My Vás naučíme ako sa stravovať a pritom nehladovať, Urobíme spolu všetko pre to, aby nenastal jojo efekt......získate tzv. kurz svojej zdravej výživy. Odpovede na všetky Vaše otázky získate na konzultáciách v našich poradenských a výživových centrách.

Čo Vám ponúkame

Pri diétnom výživovom režime stravovania VITADU® naši klienti chudnú za prvých 14dní v priemere - muži 5 - 6kg, ženy 4 - 5kg. Všetko to závisí od hmotnosti s akou začíname chudnúť. V našich výživových ambulanciách a centrách sú aj rekordmani s úbytkom 10kg tělesnej hmotnosti za dva týždne!!! Najdôležitejšie je, že Váš metabolizmus „naučíme“ čerpať svoj zdroj energie, potrebný pre organizmus - z vlastných tukových zásob a následkom tohoto stavu Vaša váha klesá stabilizovane cca 5 - 6kg za mesiac.